MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylleskåp 13163272
nr 1316 3272
Bokhylleskåp
1950-tal, Teak. Bredd: 114, djup: 42 cm, höjd: 167 cm, nyckel
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 30 mars 2020
kl 18:35:45
100 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)